🎥 Odwaga w przywództwie

W dzisiejszym świecie, tu i teraz potrzebni są liderzy, którzy z odwagą będą korzystać z empatii, wrażliwości i autentyczności w każdych warunkach.

Liderzy, Którzy swoją odwagą będą zarażać pozostałych. Tak odwaga jest zaraźliwa!

Jednak, aby wspierać innych, trzeba zacząć od siebie. Bez względu na to kim jesteś: dyrektorem, prezesem, partnerem, partnerką, żoną, mężem, matką lub ojcem. Warto nauczyć się wspierać siebie w byciu autentycznym każdego dnia.

Co możesz zrobić? Zacznij od podstaw

Każdego dnia w dowolnym momencie zauważ i doceń Siebie za coś co zrobiłaś, powiedziałaś w zgodzie ze sobą w sytuacji, w której przeważnie milczysz lub wycofujesz się.

To działa, trzeba tylko zacząć. Tak jak z bieganiem czy z poranną kawą, może się za kilka dni okazać, że wejdzie Ci to w krew i jak tego nie zrobisz będzie Ci czegoś brakować …

…siebie brakować.

Pierwsze dni października, były pełne emocji, odwagi, zaufania i wewnętrznego rozciągania się. A wszystko dzięki świetnym ludziom, z którymi nieprzypadkowo spotkałam się na rewelacyjnym warsztacie Dare to lead – Odwaga w przywództwie, który poprowadziła rewelacyjna psycholog i trener- Joanna Chmura.

Jeżeli chcesz być lepszym liderem zadzwoń, porozmawiajmy o tym.

Zapisz się na newsletter.
Dwa razy w miesiącu otrzymasz maila pełnego inspiracji.


    Life Coaching. Business Coaching. Rozwój. Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2022 Karolina Łącka