Często mówimy: Chciałabym to zmienić, ale jestem za młoda… mijają lata i za chwilę mówimy: Chciałabym to zmienić, ale jestem już za stara…

Pora na zmianę naszych przekonań. Pora na nasze działanie. Robię to bo tego chcę, bo taki jest mój cel- to jest nasza myśl na najbliższe warsztaty z tworzenia Mapy Marzeń na 2023 rok.

Dlaczego nie wyznaczamy sobie celów?

  1. Nie wiemy, że możemy wyznaczyć sobie cele. Żyjemy z dnia na dzień. Żyjemy tym co przyniesie nam dzień, nie ma po co się wychylać.
  2. Nie wiemy jak to zrobić. Często boimy się nazwać cel dosadnie, dokładnie. Mówimy moim celem jest być szczęśliwym, dużo zarabiać, mieć sielskie życie- ale to nie są cele to są fantazje.
  3. Obawiamy się porażki. Sama myśl o porażce już tak nas paraliżuje, że wolimy nie ruszać tematu marzeń.
  4. Boimy się odrzucenia, krytyki innych ludzi w przypadku naszego sukcesu. Niestety często ciężko jest nam zaakceptować i cieszyć się z sukcesów innych ludzi. Prawdziwych przyjaciół poznaje się nie nie w biedzie, ale w sukcesie.

Jesteśmy tym o czym myślimy przez większość czasu. A co gdyby tak swoje myśli skierować w stronę osiągnięcia naszych celów?

Już 10 grudnia zapraszam Cię bardzo serdecznie na wspaniałe warsztaty coachingowe Mapa Marzeń na 2023 rok. W kameralnym gronie z kubkiem zimowej herbaty, przy blaku świec i spokojnej nastrojowej muzyce opowiem Ci jak zrobić Mapę Marzeń a poźniej sama lub sam ją wykonasz.

Szczegóły dostępne TUTAJ

Zapisz się na newsletter.
Dwa razy w miesiącu otrzymasz maila pełnego inspiracji.


    Life Coaching. Business Coaching. Rozwój. Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2022 Karolina Łącka