Life coaching

Część z nas umiera w wieku 30 lat
Tylko z pochówkiem czekają do osiemdziesiątki…
Inni, żyją z celu na cel. Ta ciągła gonitwa za chwilową satysfakcją, którą trzeba ponawiać bo gaśnie…Ten ciągły niedosyt, kolejne sukcesy, samochody, apartamenty, partnerki, partnerzy i niczym nie dająca się uciszyć PUSTKA.
Tak wiele z nas ją czuje, i tak wiele z nas ją cały czas zagłusza w sobie. Z roku na rok coraz więcej energii, kosztuje Cię zagłuszanie PUSTKI.

Chcesz poskładać się na nowo po rozstaniu, rozwodzie, zdradzie? Chcesz wyjść z tego bólu i cierpienia? Odnaleźć radość i frajdę z życia?

Sesje 1:1 to komfort, dyskrecja i przestrzeń na rozwiązanie Twoich problemów.

Spotkajmy się Online- cały świat lub Offline w Białymstoku. Jak Ci wygodniej?

Karolina Łącka
Dyplomowany Life & Business Coach

Wybierz pakiet

Sesja coachingowa

60 min
310
1 Sesja Coachingowa
Idealne rozwiązanie jeżeli masz pilny temat na Tu i Teraz. Coś z czym sobie nie radzisz na daną chwilę. Temat, któremu chcesz się przyjrzeć z szerszej perspektywy. Problem z którym jesteś sam, a chciałbyś go ze mną obgadać. Tak po partnersku, bez oceniania. Sesja jednorazowe wsparcie. Pamiętaj - zmiana zaczyna się od pierwszego kroku.

Czas na Nowe Życie

4 x 60 min
1000
4 Rozwojowe Sesje Coachingowe
Okolice urodzin sprzyjają podsumowaniom, które nie zawsze wyglądają tak jakbyśmy chcieli. Na szczęście jest to też czas, kiedy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość naszego życia zależy tylko od nas samych!
Jeżeli zastanawiasz się co dalej? Jak w końcu robić to co chcesz? Co sprawia Ci przyjemność i frajdę? Pakiet Czas na Nowe Życie- pomoże Ci w organizacji siebie na nowo.

Chcę Zmiany!

6 x 60 min
1500
6 Rozwojowych Sesji Coachingowych
Czujesz, że stoisz w miejscu. Potrzebujesz wsparcia, które doda Ci odwagi i wiary w siebie. To pakiet, dzięki któremu nabierzesz pewności w wyznaczaniu celu, planowaniu działań i radzeniu sobie z przeszkodami. Intensywne wsparcie idealne na momenty koncentracji.

Wsparcie osób 60+

4x 60min
1000
Wsparcie dla osób na emeryturze
Z przerażeniem spoglądasz na zbliżającą się emeryturę? Szukasz odpowiedzi na pytanie co dalej? Masz wrażenie, że wszystko już przeżyłeś? Niczego nie potrzebujesz?
Zapraszam Cię na serię spotkań wspierających Cię w tej nowej rzeczywistości podczas których, nauczysz się wyznaczać sobie cele, wzmocnisz wiarę w swoje możliwości, zobaczysz sens swoich nowych działań. Będziesz z radością i akceptacją przechodzić kolejny etap swojego pięknego życia. Odkryj swoje możliwości na nowo!
Istnieje możliwość zakupu pojedynczego spotkania konsultacyjnego. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Kariera- zmiana pracy-co dalej?

10 x 60 min
2500
10 Rozwojowych Sesji Coachingowych
Pakiet Kariera- zmiana pracy- co dalej? to sesje coachingu kariery dla każdego kto czuje, że jego droga zawodowa stanęła w miejscu. Kto czuje, że może więcej, że nie wykorzystuje swojego potencjału. Kto boi się wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym.
To sesje, które otworzą Ci oczy, umysł i serce na to co masz w sobie. Zobaczysz jak możesz wykorzystać to co już wiesz, jak działać, szukać i znajdować najlepsze miejsce pracy dla Ciebie. Stworzysz CV, które będziesz czuć całą sobą, że to jesteś Ty. Przygotujesz się na rozmowę kwalifikacyjną. Odważ się być sobą!

Jak pozbierać się po rozstaniu?

12 x 60 min
3000
12 Kryzysowych Sesji Coachingowych
Nie masz energii, słabo śpisz, jesteś nerwowa/ nerwowy? Ciągle zastanawiasz się DLACZEGO JA? Jak to przeżyć? Jak żyć dalej? Skąd brać radość?
Pakiet: Jak pozbierać się po Rozstaniu np. rozwodzie -to 12 kryzysowych sesji coachingowych, dzięki którym staniesz na nogi. Odzyskasz swoją pewność siebie. Znajdziesz na nowo sens i radość życia. Uwierzysz w siebie i w swoje marzenia.
Brak miejsc!

Zaczynam od nowa!

01.04.22 Start godz 18:00
200
Warsztat w Białymstoku
Bez względu na to, jak trudną masz za sobą przeszłość, zawsze możesz ZACZĄĆ OD NOWA! Warsztaty dadzą Ci wsparcie w temacie z którym teraz się mierzysz. Zatrzymasz się // Odkryjesz jak ze spokojem zaczynać od nowa// Pożegnasz to co było i zrobisz miejsce na nowe// Nabierzesz energii i pewności siebie// Nauczysz się odpuszczać//
Zapisy już tylko na listę rezerwową lub na kolejny warsztat, który odbędzie się w maju. Chcesz się zapisać? Zadzwoń 602 611 006. Jesteś zainteresowana tym warsztatem w wersji online? Wyślij do mnie maila powiadomię Cię w pierwszej kolejności o najbliższym terminie.

Wasze Opinie

Agnieszka

W codziennym życiu nieraz myślałam, że warto zrobić z czymś porządek, aby być silną i przestać żyć jakby ktoś wcześniej już to zaplanował, ale myśli przelatywały mi bez echa. Moja wiedza, mnóstwo przeczytanych książek nic nie zmieniały. Punktem zwrotnym było podjęcie decyzji o indywidualnej pracy i wtedy na mojej drodze stanęła Karola. Po pewnym czasie wizyty stały się pewną formą rytuału, podczas którego mierzyłam się ze swoimi problemami. Wcześniej gdy rozwiązywałam swoje problemy myślałam o nich po cichu w głowie- prowadziłam dialog wewnętrzny. Okazało się, że nie zwracałam uwagi na mnóstwo rzeczy. Pewne rzeczy były tak oczywiste, że ich nie zauważałam. Karola połączyła wiele niezwiązanych pozornie szczegółów w jeden proces, który dla niej z boku był widoczny. Dziękuję Karola, uporządkowałaś ciąg moich myśli i nazwałaś mój wewnętrzny konflikt, razem ze mną odbyłaś podróż w głąb siebie.

Katarzyna
Radca Prawny

"Ze szczerego serca polecam Karolinę. Tych kilka chwil spędzonych na rozmowie sprawiło, ze mój problem w zasadzie już nie istnieje. Karolina jednym (dosłownie) zdaniem wywróciła mój świat na drugą- lepszą-stronę. Karolina, dziękuję Ci serdecznie. Dzięki Tobie moje życie (wybacz patos) nabrało zupełnie innej jakości.

Karol

Jeśli masz problem lub za dużo pytań bez odpowiedzi rozmowa z Karoliną będzie najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić. Wcześniej nie brałem udziału w tego typu rozmowach i nie wiedziałem co mnie czeka. Finalnie współpraca zakończyła się uśmiechem, a wraz z nim odpowiedzi na pytania. Zdecydowanie polecam Karolinę

Ewa
Dyrektor ds. Finansów i Administracji

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Doświadczyłam osobiście pracy z Karoliną. Bardzo skuteczny coach, poszerza perspektywę, wspiera w procesie zmiany, a co najistotniejsze Karolina bardzo dużo czyta między wierszami, dzięki czemu jest bardzo skuteczna.

Urszula
Marketing Manager

Karolina to człowiek na swoim miejscu. Pomogła mi uporządkować swoje myśli, uczucia i plany. Plany, które odkładałam na później. Na niewiadomo kiedy. Czułam w sobie cały czas jakiś niedosyt. Dzięki Niej jestem tu i teraz. Moje marzenia i plany już siś spełniają. Czuję, że jestem szczęśliwsza. A to nie koniec. Profesjonalne podejście Karoliny sprawiło, że uwierzyłam w to, że warto zaufać i pozwolić sobie pomóc.

Patrycja

Sesje coachingowe rozpoczęłam w momencie kiedy miałam już dość swojej niskiej samooceny, czułam się zdemotywowana, niezrozumiana przez najbliższe otoczenie.

Był to ciężki czas po okresie macierzyńskim i powrotu do pracy.
Karolina pomogła mi spojrzeć na wiele sprawy z innej perspektywy i poukładać różne sfery mojego życia a przede wszystkim zdobyć większą świadomość siebie.

Nie dostałam gotowych wskazówek na rozwiązanie moich problemów ale w trakcie rozmów, omawiania problemów i różnych zdarzeń spojrzałam na wiele spraw z innej perspektywy i okazało się, że odnalezienie rozwiązania nie było takie trudne.

Dzięki sesjom coachingu stałam się bardziej świadoma własnych emocji, poprawiło się znacznie moje samopoczucie, zaczęłam słuchać siebie i zwracać większą uwagę na swoje potrzeby a nie na to czego oczekują ode mnie inni.

Przychodząc na spotkania czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że mogę otworzyć się bez lęku przed odrzuceniem czy oceną.

Polecam Karolinę wszystkim tym, którzy chcą mieć wsparcie profesjonalisty maksymalnie skupiającej się nad realizacją założonych celi a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Martyna
Masażystka

Rozmowa z Panią Karoliną podniosła moją energię do działania. Kilka dobrze postawionych pytań , do tego szczere odpowiedzi, omówienie planu działania odnośnie rozwoju kompetencji własnych krok po kroku - dało mi motywację do optymalnej pracy nad osiągnięciem zamierzonego celu. Dziękuję i polecam!

Dagmara

Rekruter

Polecam z całego serca. Zwykła rozmowa? Nie proszę Państwa Karolina wyciągnie wszystko co najlepsze z was. Doda odwagi i pewności siebie na kolejne ciężkie dni. Pokazała mi ze nie warto się poddawać.

Katarzyna

Radca Prawny

Ze szczerego serca polecam Karolinę. Tych kilka chwil spędzonych na rozmowie sprawiło, ze mój problem w zasadzie już nie istnieje. Karolina jednym (dosłownie) zdaniem wywróciła mój świat na drugą- lepszą-stronę. Karolina, dziękuję Ci serdecznie. Dzięki Tobie moje życie (wybacz patos) nabrało zupełnie innej jakości.

Ewa

Dyrektor ds. Finansów i Administracji

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Doświadczyłam osobiście pracy z Karoliną. Bardzo skuteczny coach, poszerza perspektywę, wspiera w procesie zmiany, a co najistotniejsze Karolina bardzo dużo czyta między wierszami, dzięki czemu jest bardzo skuteczna.

Urszula

Marketing Manager

Karolina to człowiek na swoim miejscu. Pomogła mi uporządkować swoje myśli, uczucia i plany. Plany, które odkładałam na później. Na nie wiadomo kiedy. Czułam w sobie cały czas jakiś niedosyt. Dzięki Niej jestem tu i teraz. Moje marzenia i plany już się spełniają. Czuję, że jestem szczęśliwsza. A to nie koniec. Profesjonalne podejście Karoliny sprawiło, że uwierzyłam w to, że warto zaufać i pozwolić sobie pomóc.

Zapisz się na newsletter.
Dwa razy w miesiącu otrzymasz maila pełnego inspiracji.


    Life Coaching. Business Coaching. Rozwój. Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2022 Karolina Łącka