Life coaching

Część z nas żyje z celu na cel. Ta ciągła gonitwa za chwilową satysfakcją, którą trzeba ponawiać bo gaśnie…Ten ciągły niedosyt, kolejne sukcesy, samochody, apartamenty, partnerki, partnerzy i niczym nie dająca się uciszyć PUSTKA.
Tak wiele z nas ją czuje, i tak wiele z nas ją cały czas zagłusza w sobie. Z roku na rok coraz więcej energii, kosztuje Cię zagłuszanie PUSTKI.

Chcesz poczuć, że masz zawsze kogoś po swojej stronie. Na dobre i na złe, wiesz że możesz na SIEBIE liczyć. Razem znajdziemy rozwiązania Twoich problemów.

Sesje 1:1 to komfort, dyskrecja i przestrzeń na rozwiązanie Twoich problemów. Umów się na sesję Kliknij TU

Spotkajmy się Online- cały świat lub Offline w Białymstoku lub Warszawie. Jak Ci wygodniej?

Karolina Łącka
Dyplomowany Life & Business Coach

Wasze opinieJuż po pierwszym moim spotkaniu z Karoliną, usłyszałem od niej słowa, które utkwiły w mojej głowie na zawsze. Nie spodziewałem się, że ktoś jest w stanie, jednym zdaniem tak celnie podsumować wszystkie problemy jakie poruszyliśmy. Praca z Karoliną jest niesamowitą przygodą w głąb swojego własnego JA. Karolina doskonale wie, kiedy i na co ma Ci zwrócić uwagę. Po każdym spotkaniu z nią stajesz się lepszym, mądrzejszym, weselszym, pewniejszym siebie człowiekiem. Pytasz czy warto? Zdecydowanie TAK, Gorąco polecam!
Łukasz Manager


W codziennym życiu nieraz myślałam, że warto zrobić z czymś porządek, aby być silną i przestać żyć jakby ktoś wcześniej już to zaplanował, ale myśli przelatywały mi bez echa. Moja wiedza, mnóstwo przeczytanych książek nic nie zmieniały. Punktem zwrotnym było podjęcie decyzji o indywidualnej pracy i wtedy na mojej drodze stanęła Karola. Po pewnym czasie wizyty stały się pewną formą rytuału, podczas którego mierzyłam się ze swoimi problemami. Wcześniej gdy rozwiązywałam swoje problemy myślałam o nich po cichu w głowie- prowadziłam dialog wewnętrzny. Okazało się, że nie zwracałam uwagi na mnóstwo rzeczy. Pewne rzeczy były tak oczywiste, że ich nie zauważałam. Karola połączyła wiele niezwiązanych pozornie szczegółów w jeden proces, który dla niej z boku był widoczny. Dziękuję Karola, uporządkowałaś ciąg moich myśli i nazwałaś mój wewnętrzny konflikt, razem ze mną odbyłaś podróż w głąb siebie.
Agnieszka


Jeśli masz problem lub za dużo pytań bez odpowiedzi rozmowa z Karoliną będzie najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić. Wcześniej nie brałem udziału w tego typu rozmowach i nie wiedziałem co mnie czeka. Finalnie współpraca zakończyła się uśmiechem, a wraz z nim odpowiedzi na pytania. Zdecydowanie polecam Karolinę.
Karol


Bardzo polecam pracę z Karoliną. Potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę otwartości i pomaga dotrzeć do prawdziwych potrzeb i pragnień. Warto zrobić coś dla siebie. Zachęcam gorąco.
Dorota
Właściciel


Rozmowa z Panią Karoliną podniosła moją energię do działania. Kilka dobrze postawionych pytań , do tego szczere odpowiedzi, omówienie planu działania odnośnie rozwoju kompetencji własnych krok po kroku - dało mi motywację do optymalnej pracy nad osiągnięciem zamierzonego celu. Dziękuję i polecam!
Martyna
Masażystka


Polecam z całego serca. Zwykła rozmowa? Nie proszę Państwa Karolina wyciągnie wszystko co najlepsze z was. Doda odwagi i pewności siebie na kolejne ciężkie dni. Pokazała mi ze nie warto się poddawać.
Dagmara
Rekruter

Zapisz się na newsletter.
Dwa razy w miesiącu otrzymasz maila pełnego inspiracji.


    Life Coaching. Business Coaching. Rozwój. Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2022 Karolina Łącka